dnes je 15.11.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dar při osobním a pracovním výročí

11.10.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO zřízená obcí. Poskytujeme svým zaměstnancům dar při životním výročí 50 let, pracovním výročí 20 let a co dalších pět let nepeněžní formou ve výši 2 000 Kč. Zaměstnankyně letos dovršila 50 let a taky má odpracováno 20 let. Bude se druhý dar danit?

Odpověď:

Podle zákona 586/1992 Sb., o daních z příjmů § 6 odst. 9 písm. g) je od daně osvobozená mimo jiné: „hodnota nepeněžního bezúplatného plnění poskytovaného z fondu kulturních a

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace: