dnes je 19.9.2020

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dioptrické brýle a FKSP

19.8.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace a od 1. 1. 2020 v rámci zásad čerpání z fondu FKSP přispíváme zaměstnancům na dioptrické brýle.Toto plnění poskytujeme pouze v nepeněžní podobě. Aby bylo toto plnění osvobozeno od daně z příjmů, musíme vyžadovat od zaměstnanců lékařský předpis? Musí být zařízení zapsané v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb?

Odpověď:

Dle § 4 vyhlášky č. 114/2002 Sb.: „(2) Z fondu lze přispívat zaměstnancům na:

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace: