dnes je 9.12.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Nábytek do kabinetu z FKSP?

21.11.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné z FKSP vybavit nábytkem celý školní kabinet?

Odpověď:

Podle § 4 odst. 3 vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, v platném znění, lze z FKSP přispívat na nákup vybavení ke zlepšení pracovních podmínek zaměstnanců, a to nad rámec povinného vybavení, které pořizuje zaměstnavatel ze svého rozpočtu, v souladu s § 224 odst. 1 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, podle kterého je zaměstnavatel

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...