Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:

 

 

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Nahrazuje kupní smlouva fakturu?

13.4.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné vystavit dodavatelem a přijmout naší organizací (PO zřízená obcí) místo faktury kupní smlouvu jako zálohovou fakturu? Zatím jsem zaúčtovali KS jako zálohovou fa 314/321,321,243. KS je pořízen majetek, který budeme zařazovat jako DDHM. Prostředky poskytneme z FKSP na zlepšení pracovního

prostředí dle § 4. Účtovat budeme 412/314, 558/649.

Zařazení majetku 028/088.

Odpověď:

Kupní smlouva má stejný právní základ jako faktura, ba je ještě přesnější

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
 +420 222 539 333  info@ucetnictvino.cz