dnes je 9.12.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Nákup flexi passů z FKSP

14.11.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace. Je možné uhradit zaměstnancům z fksp nákup flexi passů?

Odpověď:

Využití prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb k nákupu flexi passů je určitě možné, avšak je třeba zvolit typ poukázek, které opravňují zaměstnance k nákupu pouze takových věcí či služeb, které povoluje vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 4 -14. Většina poukázek se týká kulturního, tělovýchovného či sportovního využití,

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace: