Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:

 

 

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Nárok na stravenku

12.11.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Má zaměstnanec nárok na stravenku, čerpá-li 0,5 dne dovolené v příslušném dnu?

Odpověď:

Mezi nejfrekventovanější   benefity, u nichž je posuzování   daňově účinných výdajů složitější, patří příspěvek na závodní stravování.

V souladu s § 236 odst. 1 ZP je zaměstnavatel povinen umožnit zaměstnancům ve všech směnách stravování. Tuto povinnost však nemá u zaměstnanců vyslaných na pracovní cestu.  Pokud je však dohodnuto v kolektivní smlouvě nebo stanoveno vnitřním

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
 +420 222 539 333  info@ucetnictvino.cz