dnes je 1.6.2020

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Poukazy na dovolenou z FKSP

22.5.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Lze z fondu FKSP nakoupit u jedné cestovní kanceláře poukazy jako příspěvky na dovolenou ve stejné výši pro všechny zaměstnance s tím, že úhradu za dovolenou převyšující hodnotu poukazu si zaměstnanec uhradí sám?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 8 říká: „Z fondu lze přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na rekreaci, včetně rehabilitace a lázeňské léčby, rekreační pobyty ve vlastních

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace: