dnes je 20.5.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Příspěvek na penzijní připojištění

17.4.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO - škola zřízená ÚSC a přispíváme našim zaměstnancům z FKSP na penzijní připojištění. V současné době máme jednu paní učitelku na mateřské dovolené a jednu dlouhodobě nemocnou. Je možné těmto dvěma zaměstnankyním stále přispívat a pokud ano, budou z toho odvádět daně?

Odpověď:

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů, upravuje osvobození příspěvku z fondu kulturních a sociálních potřeb v § 6 odst. 9 písm. g). Zde je

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace: