dnes je 15.9.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Příspěvek z FKSP na masáže

29.5.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO zřízená ÚSC. Poskytneme z FKSP příspěvek na masáže fyzickou osobou, která není v registru, zaplatíme fakturu a celou částku dáme zaměstnanci zdanit. Odvede zaměstnanec i sociální a zdravotní pojištění? Je to správně dle vyhlášky o FKSP nepeněžní plnění? Nebo můžeme zaplatit masáže opravdu jen osobám v registru (zdravotnickým zařízením)?

Odpověď:

Jak vyplývá z § 4 odst. 1 vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace: