dnes je 18.1.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Stravenkový paušál a FKSP

27.10.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO zřízená obcí. Zaměstnancům poskytujeme stravenky, na které částečně přispíváme ze svého FKSP. Od příštího roku se chystá stravenkový paušál. Bude možné část stravenkového paušálu hradit také z FKSP?

Odpověď:

V současné době stále platí ustanovení vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, kde je řečeno v § 4, že: „Veškerá plnění z fondu, s výjimkou sociálních výpomocí, sociálních zápůjček a darů, jsou zaměstnancům

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...