dnes je 18.8.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Teambuilding hrazený z FKSP

4.8.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Naše organizace pořádá pro své zaměstnance teambuilding na dva dny v pracovní době s ubytováním a stravou. Lze platit z FKSP?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb praví v § 9 mimo jiné, že: „Z fondu lze přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na b) náklady na kulturní, tělovýchovné a sportovní akce pořádané organizační složkou státu, státním podnikem nebo příspěvkovou organizací, c) náklady na

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...