dnes je 18.8.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Tvorba FKSP

2.8.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je správně, když účtujeme o nákladech tvorby FKSP do měsíce, ve kterém vznikly náklady na platy, z kterých výši tvorby FKSP počítáme? Např. tedy 10. 6. vyplatíme zaměstnancům na účet mzdy za květen a podle mzdové rekapitulace za květen 2022 vypočítáme výši tvorby 2 % a zaúčtujeme na 527/412 do 31. 5. 2022?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 2 mimo jiné praví: „Základní příděl, kterým je tvořen fond, činí v

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...