dnes je 15.9.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Úhrada Laser Game pro zaměstnance z FKSP

7.8.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO, tvoříme FKSP. Lze považovat za sportovní akci pro zaměstnance účast na Laser Game? Lze proplatit přes fakturu z FKSP?

Odpověď:

Dle našeho názoru a různých výkladů je Laser Game týmová sportovně společenská hra a lze na ní tedy zaměstnancům z FKSP přispívat dle § 9 vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, kde je mimo jiné uvedeno, že "Z fondu lze přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na náklady na

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace: