dnes je 19.9.2020

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Uvolnění žáka z vyučování

16.9.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možno uvolnit žáka z vyučování nebo ze školní družiny na základě sms zprávy nebo e-mailu od zákonného zástupce?

Odpověď:

Nepřítomnost žáka ve vyučování legislativně upravuje § 50 odst. 1 zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších změn a dodatků.

Zákonný zástupce žáka je povinen doložit důvody nepřítomnosti žáka ve vyučování nejpozději do 3 kalendářních dnů od

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace: