dnes je 20.3.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Zabezpečovací zařízení

10.1.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme ZŠ - PO. Do výpůjčky nám byla (před 25 lety) převedena stavba včetně zabudovaného zabezpečovacího zařízení a čidel. Jak máme nyní naúčtovat zabudovaná nová čidla do kanceláří k tomuto zařízení? Tyto čidla jsou nová.

Odpověď:

Dle pokynu GFŘ D-22 k jednotnému postupu při uplatňování některých ustanovení zákona  č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů k bodu k § 26 se za samostatné movité věci považují mj. zabezpečovací zařízení a bezpečnostní zařízení včetně

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace: