dnes je 27.2.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Zdravotní obuv pro zaměstnance z FKSP

25.1.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO zřízená ÚSC. Chtěli bychom zakoupit z FKSP zdravotní obuv pro všechny naše zaměstnance - nepeněžní plnění - faktura na zaměstnavatele. Jde tento nákup považovat za nepeněžní plnění pro zaměstnance osvobozené od daně z příjmu a osvobozené od ZP a SP?

Odpověď:

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů v § 6 odst. 9 písm. d) mimo jiné praví, že osvobozena od daně z příjmu fyzických osob jsou: „Nepeněžní plnění poskytovaná

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...