dnes je 23.7.2024

Inventarizace majetku a závazků v příspěvkové organizaci

On-line kurz "Inventarizace majetku a závazků v příspěvkové organizaci" Vás pomocí srozumitelných komentářů a názorných příkladů (nejde o videokurz ani webinář s lektorem) postupně provede celým procesem inventarizace  od základních pojmů, přípravy inventarizace až k vnitřním předpisům organizace. Přístup do celého kurzu budete mít 1 rok od zaplacení, během tohoto období do něj můžete vstupovat kdykoliv budete chtít a kolikrát budete chtít a potřebovat. Stačí Vám jen připojení k internetu.


1. 1. 2018 nabyla účinnosti novela vyhlášky č. 270/2010 Sb., o inventarizaci majetku a závazků, ve znění pozdějších předpisů, která zavedla zjednodušenou inventarizaci.

Objednat kurz

On-line kurz probírá inventarizaci jednotlivých složek majetku, vybraného majetku, pohledávek, závazků a fondů. Autorka on-line kurzu nevynechala ani inventarizaci ve zvláštních případech, inventarizaci skladů a podrozvahových účtů. Závěr tvoří inventarizační zpráva.

On-line kurz se skládá z 11 lekcí, na konci každé lekce si danou problematiku procvičíte v kontrolních otázkách. Ve 12. lekci je pak připraven závěrečný test.

Autorkou on-line kurzu je Ing. Eliška Hryzláková.

On-line kurz je určen pro: účetní, ekonomy, hospodářky PO, členy inventarizačních komisí a další.

Jak on-line kurz inventarizace probíhá

  • O každé lekci budete informováni e-mailem.
  • V jednotlivých lekcích je srozumitelně vysvětlena daná problematika, kterou si v závěru procvičíte v otázkách a odpovědích.
  • Kurz je připraven tak, aby Vám lekce nezabrala více než 60 minut času.
  • Ve 12. lekci kurzu absolvujete závěrečný test, po jehož úspěšném zvládnutí získáte certifikát.
  • Všechny lekce budete mít přístupné po dobu 1 roku.

Objednat kurz

Struktura kurzu inventarizace v příspěvkové organizaci

 
Nahrávám...
Nahrávám...