dnes je 15.4.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Stravné a příspěvek na stravování

26.3.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace – gymnázium. Zaměstnanec odpracuje za den více jak tři hodiny, přispíváme na oběd v závodní jídelně. Dojde si na oběd. Poté odjede na osmihodinovou pracovní cestu, stravné není kráceno, jelikož na školení žádné jídlo nedostal. Co musíme zdanit? Je potřeba pokrátit oběd v cestovním příkazu, který měl před cestou v závodní jídelně?

Odpověď:

V případě, že zaměstnanec uskuteční pracovní cestu, přísluší mu podle § 176 ZP stravné

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Účetnictví NO profi.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...